Windows 10 Pro Lisans’da Ne Var ?

Windows 10 Pro Lisans’da Ne Var ?

Windows 10 Pro lisans, yepyeni ve gelişmiş özellikleriyle sizlerle buluşmak için sabırsızlanıyor. Microsoft’un son sürüm olarak geliştirdiği Windows 10 Pro Lisans’ı indirebilmek için tek yapmanız gereken şey, uygulama marketlerine bakmak veya internet üzerinden işletim sistemini edinmek olacaktır.  Windows 10 Pro, uzaktan bağlanabilme, gelişmiş parola güvenlik sistemi, yepyeni uygulama marketi ve sanal makineler oluşturma yeteneği gibi pek çok yeni özelliği de içerisinde barındırıyor.

Windows 10 Pro Lisans’da Ne Var?

Uygulama marketinde pek çok yeni özellik var. Bu özelliklerden biri ve en önemlisi de sanal makine oluşumudur.

Sanal Makine Oluşturma: Sanal makine oluşturma özelliğini kullanarak, pek çok işletim sistemini çok kolay bir şekilde Windows 10 Pro üzerinde çalıştırabilir ve kullanabilirsiniz.

Gelişmiş Parola Güvenliği: Parolanız artık daha güvenli, çok kolay bir şekilde parolanızın güvenliğini artırabilir ve gelişmiş yazılımları sayesinde ekstra güvenlik oluşturabilirsiniz.

Gelişmiş Uygulama Marketi: Windows 10 Pro’yu harika kılan özelliklerden biri de epey gelişmiş bir uygulama marketine sahip olmasıdır. Windows 10 Pro’da yer alan uygulama marketi, diğer pek çok entegrasyonlarla uyumlu çalışarak sizlere ekstra geniş tabanlı uygulama hizmeti sunar.

Windows 10 Pro Lisans’ı edindiğiniz an itibarıyla gelişmiş tabanlı yüksek kaliteli son sürüm Word, Excel gibi uygulamalara da sahip olursunuz ve bu uygulamaların son sürümlerini 30 gün boyunca kullanabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*