Windows 10 Pro Lisans Hakkında Detaylı Bilgiler

Windows 10 Pro Lisans sürümü pek çok kullanıcı tarafından oldukça iyi bir şekilde karşılandı, Windows, 9 sürümünü çıkarmadan doğrudan 10 sürümüne geçti, bu da yeni çıkan sürümün, iki sürüm daha nitelikli ve geliştirilmiş olduğu anlamına geliyor. Windows 10 sürümünü pek çok uygulama marketleri aracılığıyla indirebiliyor ve kullanabiliyorsunuz. İşletim sistemini indirmek için ihtiyacınız olan tek şey internet bağlantısı, internetten ucuz bir şekilde lisanslama yaparak indirebilir ve kullanabilirsiniz.

Windows 10 Pro Lisans Yeni Özellikler

Windows 10 Pro Lisans’ta eskiye kıyasla yeni pek çok özellik vardır. Bu özellikler arasında en çok bilineni gelişmiş şifreleme özelliğidir. Windows 10 Pro Lisans yeni sürümü son derece gelişmiş bir şifreleme tekniğine sahiptir ve bu size ekstra güvenlik sağlayacaktır.

Sanal Makineler Oluşturun: Windows 10 Pro, sanal makineler oluşturarak birden fazla işletim sistemini tek bilgisayar üzerinde çalıştırmanızı sağlamaktadır.

Gelişmiş Uygulama Marketi: Windows 10 Pro, içerdiği Microsoft Store uygulaması ile pek çok gelişmiş uygulamayı içerisinde barındırmaktadır, bu uygulamaların tamamı yeni sürüm olup nitelikli uygulamalardır.

Word Excel ve Powerpoint

Windows 10 Pro’da, Word, Excel ve Power Point gibi pek çok uygulamanın son sürümü yüklüdür ve bilgisayarınız üzerinden hemen erişim sağlayarak ücretsiz 30 günlük deneme sürümünü başlatabilir ve uygulamaları kullanabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*