Photoshop Keşfet Paneli ile Nasıl Daha Hızlı Arama Yapılır?

Photoshop Keşfet Paneli ile Nasıl Daha Hızlı Arama Yapılır?

Birçok uygulama arasında oldukça kullanım alanı geniş olan Adobe Photoshop uygulaması, her zaman indirilen uygulamalar arasında yerini almaktadır. Yapılan kaliteli içeriklerin değişimin sağlaması da oldukça kısa zaman içerisinde oluşturulur. Farklı seçeneklerin de içinde bulunduğu uygulama, sadece fotoğraf değil video gibi birçok seçenek için de kullanılan bir programdır.

 Yapılan değişiklik oldukça kolay hazırlanması için seçeneklerin mevcut olması da kısa sürede oluşmasını sağlar. Photoshop keşfet panelinde daha hızlı arama yapmak da oldukça basittir. Yapılması gereken öncelikle aşağıdaki gibidir;

  • Cmd/ctrl + F klavye ile kısa yol seçeneği kullanılır,
  • Arabirim de sağ üst köşede bulunan arama seçeneğine tıklayarak hazır konuma getirilir,
  • Menü seçenekleri arasında yardım kısmına basarak photoshop yardımı ile işlem sağlanmaktadır.

İstenilen sürede aramayı hızlandırmak kişilerin elinde olan bir durum olmaktadır.

Photoshop Programında Kullanım Detayları Nelerdir?

Öncelikle kullanımı sağlamak için uygulamayı bilgisayara indirmek gerekir. Bu işlemi de Adobe sayfasından lisanslı olarak gerçekleştirmek en doğru seçenek olacaktır. Bu şekilde lisanslı sürümü kullanmak öncelikle programı daha aktif olarak kullanılmasını sağlar. Birçok seçeneği içerisinde barındırarak da müşteriler için oldukça kısa sürede dosyaların değişimi ve resim, video gibi seçeneklerin belirlenerek değişimini istediği düzeyde gerçekleştirmektedir. Kişilerin isteği üzerine de format seçenekleri belirlenir.

Kullanılacak görselde bulunan JPEG dosya formatlarının hepsi uygulama da mevcut bulunur. Bu şekilde de kullanım sağlanması daha büyük bir kolaylık sağlamaktadır. İstenilen formata çevrilmesi ise videolar için de geçerli bir durumdur. Kısa sürede kullanım sağlanması da en büyük kolaylıklar arasında gösterilir. Lisanslama için de CS 6 lisanslama olarak da almak mümkündür. Uygun fiyat seçenekleri ile müşterilerin en kolay şekilde kullanımı sağlanır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*