Office 365 Pro Plus

Office 365 Pro Plus, dünyanın pek çok yerinde kullanılan ve aynı anda beş ve daha fazla cihazla Office uygulamalarına erişmenizi sağlayan bir lisans türüdür. Office 365 Pro Plus kullanarak, bilgisayarınızdaki bir Word dosyasına tabletinizden, tabletinizdeki bir dosyaya telefondan erişebilmenizi sağlar, aynı şekilde beş ve daha fazla cihazdan aynı anda eş zamanlı olarak dosyalarınızı kullanabilmeyi ve açabilmeyi sağlar. Peki Office 365 Pro Plus özellikleri nelerdir?

Son Sürüm Uygulamalara Sahip Olursunuz

Office 365 Pro Plus’ı edindiğiniz an itibarıyla Excel, Word gibi uygulamaların en son sürümüne ulaşırsınız. Son sürüm uygulamalar son derece gelişmiş ve nitelikleşmiştir. Bu uygulamalara online olarak bağlı olunan tüm cihazlardan erişebilirsiniz.

Aynı Anda 5 Cihazla Kullanın

Office 365 Pro Plus sayesinde aynı anda beşe kadar cihazla bağlantı kurabilir ve dosyalarınıza ulaşabilrisiniz. Excel, Power Point veya Word, hiç farketmez. Office 365 Pro Plus sayesinde tüm dosyalarınıza anlık olarak diğer cihazlarınızdan ulaşabiliyorsunuz.

Office Online Kullanın

Office Online’a erişim sağlayarak tüm uygulamaları online olarak kullanabilirsiniz. Word, Excel ve Power Point gibi pek çok uygulamaya anlık online ulaşabilme olanağı sunan Office Online sayesinde dosyalarınızı hiçbir zaman kaybetmez ve onları internet bağlantısı olan her yerden bulabilirsiniz. Office Online sayesinde Office 365 Pro Plus ürününün size sağlayacağı tüm avantajlardan yararlanabilirsiniz. Uygulamayı edinmek için tek yapmanız gereken Office 365 Pro Plus lisans almak olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*