Office 2019 Pro Plus Yeni Uygulamaları

Office 2019 Pro Plus

Dünyanın en gelişmiş ofis yazılımlarını üreten Microsoft, güncellenen yeni sürümle artık karşınızda. Office 2019 Pro Plus yepyeni ve şahane bir yazılm ile sizlere hizmet ediyor, yeni çıkarılan bu sürümde Word, Excel ve Power Point gibi sunum uygulamalarının tamamı güncellendi ve yeni versiyonla sizlere hizmet veriyor. Son derece popüler bir uygulama olan Office 2019 Pro Plus’a göz atmak ve içeriğinde neler var görmek için tek yapmanız gereken şey, Office 2019 Pro Plus’ı indirmektir.

Office 2019 Pro Plus Yeni Uygulamaları

Office 2019 Pro Plus’ta yeni uygulamalar artık daha da yeni, çünkü pek çok sürüm güncellendi ve hala da güncellenmeye devam ediyor.

Yenilenmiş Word

Yepyeni Word karşınızda, Word güncellenen yeni sürümüyle artık daha hızlı çalışıyor, artık dosyalarınızı daha hızlı hazırlayabilir ve daha hızlı kullanabilirsiniz. Word uygulamasıyla hızlı bir şekilde yazım denetimi yapabilir ve tüm yazdıklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Yenilenmiş Word bu konuda size yardım edecektir.

Gelişmiş Power Point

Power Point eski sürümlerinde son derece basit olmasına rağmen, yeni sürümünde artık çok daha başarılı. Hızlı bir şekilde uygulamaya giriş yapabilir ve yeni sunumlar oluşturabilirsiniz, bu konuda Word size bu imkânı tanıyor.  Gelişmiş Power Point ile artık pek çok tabloyu ve sunumu çok kaliteli bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*