En İyi Office Programları

En İyi Office Programları

Listemizde bulunan çoğu Office programı yazı yazma, elektronik tablo programı, sunum programı, şema oluşturma aracı ve veri tabanı yönetim programı içeriyor. Windows, macOS ve Linux işletim sistemlerine indirdikten sonra, çevrimdışı kurulabilir ve kolayca kullanılabilir. Peki, en iyi Office programları hangileridir?

  • LibreOffice

Bu programın kullanımı oldukça kolaylaştıran basit bir kullanıcı ara yüzü vardır. LibreOffice, Microsoft Office’in bütün dosya biçimlerini destekliyor. Özellikle de Linux ve MacOS tabanlı bir cihaz kullanıyorsanız, muhtemelen bu program sizin için en iyi seçenek olacaktır. LibreOffice, açık kaynak koduna sahip bir program paketidir. İçerisinde sunum oluşturmanın yanı sıra Word dosyaları, PDF dosyaları ve diğer işinize yarayacak birçok dosyayı destekler.

  • Microsoft Office

Muhtemelen çoğu kişinin bildiği ve kullandığı Office programlarının başında Microsoft Office geliyor. Bu paket, Microsoft Office Word, Microsoft Office Excel, Microsoft Office Powerpoint, Microsoft Office Erişimi, Microsoft Office Outlook, Microsoft OneNote gibi uzun bir uygulama ve hizmet listesi ile birlikte geliyor. Microsoft Office’in birçok sürümü vardır ve daha yeni sürümleriyle çeviri ve belgelerinizi dijital olarak yazmak için özel kalem desteği gibi birçok özellik elde edersiniz. Ayrıca Microsoft OneDrive, 15 GB bulut yedekleme alanı sunuyor.

  • WPS Office

WPS Office size Word Dosyası, Elektronik Tablo, Sunum ve bir PDF aracı olan çeşitli uygulama hizmetlerini sunar. Microsoft Office’in Word, Excel ve PPT dosyalarıyla %100 uyumlu, ücretsiz ve platformlar arası ofis paketidir. DOCX, HTM, TXT, DOT, DOTX gibi yazı biçim dosyalarını içe aktarmanıza ve değiştirmenize imkân tanır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*